Квіти – найбільша окраса землі

На шести континетах світу не має нічого красивішого та приємнішого для людського ока ніж квіти. Їх кількість, різноманітність та барвистість дивує та водночас зачаровує. Ми спробуємо донести до Вас частинку цієї неземної краси

Квіти, квіти… Чарівні квіти, кольорові, великі й малі…

Ви умієте душу зігріти, бо й самі ви — душа землі.

Краса

Красою квітів милувалися з давніх часів, їх назвами і досі дають імена дітям,а про загадковість складають безліч казок та легенд. Вони завжди приковують до себе увагу і ними можна милуватися безкінечно.

Розмаїття

Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim.

Символізм

Багато квітів мають важливе символічне значення у культурі різних народів. Присвоєння значень для квітів відоме як “Мова квітів”

Унікальність

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.

Мова квітів

Мова квітів  — символіка, значення, що надається різним квітам для вираження тих чи інших настроїв, почуттів та ідей. У Вікторіанську епоху мову квітів використовували для таємного вираження почуттів у тих випадках, коли про них не можна було говорити відкрито. Нюанси мови зараз в основному забуті, але, для прикладу, до сьогодні червоні троянди означають пристрасну, романтичну любов, білі троянди — чесноту та цнотливість.

Мова квітів може бути реалізована шляхом створення квіткових композицій з живих рослин — букетів.

Даруючи емоції…

Падарувавши квіти Ви зможете  надати своїм рідним, близьким та знайомим масу позитивних та незабутніх емоцій. Завдяки ним всі важливі моменти Вашого життя стануть яскраві та незабутні.